Raske valikut teha? Liiga palju tundmatuid termineid või valikuid?

Siin on mõned võimalused koos lühikese selgitusega:

6 volti:  kõnealusel lapse autol on aku ja 6 -voldine ajam. 6-voldised lasteautod sõidavad üldjuhul 3 km tunnis (kui pole märgitud teisiti).

2x 6 volti: 2x 6 voltiga lasteautod töötavad endiselt 6 voldise võimsusega, kuid ajami asemel on neil mõlemal tagumisel rattal 2 ajamit. See muudab auto stabiilsemaks ja võimsamaks kui ainult ühe ajamiga lasteauto.

12 volti: 12 -voldistel lasteautodel on 1x 12 -voldine aku või 2x 6 -voldine aku (jadaühendusega) ja mõlemal tagarattal on alati 2 ajamit (kui pole teisiti märgitud).

Muru peal sõitmine: 12 -voldise ja 2 mootoriga (ajamiga) elektrilistel lasteautodel on piisavalt jõudu, et sõita murul või kõvakattega teedel. See aga tühjendab aku kiiremini.

2 kiirust või „suur/madal” kiirus: mõjutatud mudelid töötavad nii madalal kui ka suurel kiirusel. Väike kiirus on kasulik väikelastele, kellel pole kogemusi elektrilise lasteauto juhtimisega. Kui nad on väsinud madalast kiirusest, võite lülituda suurele kiirusele. 12-voldised 2-käigulised mudelid töötavad nii 3 kui ka 6 km/h (kui pole märgitud teisiti).

"Pehme käivitus" või "Aeglane käivitamine" või "2,4 GHz kaugjuhtimispult": "pehme käivitusega" mudelid ei käivitu kohe täiskiirusel, vaid suurendavad kiirust järk -järgult. Seetõttu ei tunne lapsed kiirendamisel "šokki". Mugav võimalus väga väikestele lastele, kes hakkavad varakult sõitma.

Vanuse tähis: elektrilisi lasteautosid müüakse kogu maailmas. Seetõttu on tootjad selle hinnanguga väga ettevaatlikud. Enamiku mudelite pakendil ja kasutusjuhendis on kirjas 3 kuni 8 aastat. Kuid neid kasutatakse praktikas juba 1 -aastastele lastele. See on loomulikult vastuolus tootjate nõuannetega ja selle eest vastutavad vanemad ise. Enamik laste autosid sobib kuni 5 -aastastele ja mõnikord kuni 6 -aastastele lastele. Seepärast ei ole tootjate maksimaalne vanuse märge täiesti õige. Alates 6. eluaastast ei mahu lapsed enam (mõistlikult) laste autosse. Vanemate järelevalve on alati vajalik. Muidugi on ka erandeid. Saate lugeda vanusetähist iga auto kohta, klõpsates toote spetsifikatsioonide avamiseks.

1 või 2 -kohaline: vaatamata sellele, et iste näeb mõnikord välja nagu kahekordne, sobib enamik laste autosid vaid 1 lapsele. Loomulikult on saadaval piiratud arv kahe inimese mudeleid. See on spetsifikatsioonides selgelt kirjas. Nii et kirjeldus ja spetsifikatsioonid on siin juhtivad, mitte fotod. Topelt laste akuga autod sobivad suurepäraselt 1 suurele lapsele või 2 väikesele lapsele.

„Metallivärv”, „läikiv lakk” või „värvivärv”: Erinevad terminid värviga seotud valiku jaoks. Tavalised lasteautod on valmistatud värvilisest plastikust. Läikiva värviga pritsitud mudelid on parema viimistlusega ja säravad nagu päris auto.

Kui teil on ülaltoodud selgitusest hoolimata küsimusi, võtke  meiega ühendust .