Korduma kippuvad küsimused

Altpoolt leiad vastused meilt enim küsitud küsimustele.
Kust tulevad Landride tooted?
Meie elektriautod tarnitakse kliendini kulleriga otse partnerlaost Hollandis. Teistest kategooriatest on palju kaupa ka Eesti laos olemas (tasakaalurattad, tõukeautod, kardid).

Kui pikk on tarneaeg?
Kauba tarne kliendile kestab elektriautode, ponide ja elektritõukerataste korral 3-10 tööpäeva. Tõukeautode, tasakaalurataste ja muu Eesti laos oleva kauba korral jõuab kaup kliendini 1-5 tööpäevaga.
Kuidas tellimuse eest tasuda?
Tellimuse eest saab mugavalt tasuda kasutades mõnda meie paljudest pangalinkidest, tasudes arvega või taotledes ostukorvis järelmaksu/split lahendust. Arvega tasudes töödeldakse teie tellimus pärast arve tasumist.
Kuidas tellitud kauba kätte saab?
Meie klientidele toimetavad tellimused kätte DHL ja DPD kullerteenused. Pärast tellimuse esitamist ja tasumist antakse kaup üle kullerile, kes selle kliendini toimetab. Kauba üleandmisest teavitame teid ka teie märgitud meiliaadressile (koos paki jälgimiskoodiga). Kuller teavitab oma tulekust ka ette helistades.
Kui palju maksab kauba kojuvedu? 
Kõikidel meie toodetel on TASUTA transport igasse Eestimaa linna, alevikku ja külasse ning klient ei pea lisaks midagi maksma.
Millised ja mis materjalist on MyPonyde rattad?
Meie MyPonyde rattad näevad välja ja on ka tehniliselt väga sarnased rulluiskude ratastele. Ratta plastikust südamik on kaetud kummiga, mis teeb sõidu mugavamaks, vaiksemaks ja ei tekita plastikukahjustusi ega kriime teie põrandale. MyPonyde rattad võimaldavad nendega liikuda vaid tasasel ja kõvakattega pinnal (põrand, kõnnitee, jne)