Meist


Oleme 2021 aastal alustanud ettevõte ning kindlaks sihiks võtnud võimalikult paljude laste rõõmustamise ja õue mängima suunamise. Tänapäevases infotehnoloogilises ajastus veedavad enamus lapsi liiga palju aega enda nutiseadmete või televiisorite taga. Meie siiras eesmärk on lapsed ekraanide tagant õue mängima saada isegi kui selleks on vaja 12 või 24 volti. 
Oleme väike ja peredele orienteeritud ettevõte. Meie suurest ja kiirelt laienevast tootevalikust leiab midagi peaaegu igas vanuses lapsele alates 1-aastastest kuni 14-aastaseni. Meilt võib leida ka väga unikaalseid tooteid nagu loomade stiilis tasakaalurattad, elektriliselt sõitev pandakaru, ratsutatavad ponid ja palju muud.
Soovime pakkuda oma klientidele parimat võimaliku klienditeenindust sealhulgas ka järelteenindust mis hõlmab endas mänguasja remonti ja hooldust, et teie lapse sõiduk veereks veatult veel kaua aega. 

MEIE TULEVIK
Oleme võtnud suuna laieneda sõidetavate mänguasjade müügile, remondile ja hooldusele lisaks kindlasti ka renditeenuste pakkumisele. Soovime pakkuda sõidukite renti mitte ainult suurüritustele ja ettevõtetele vaid ka eraisikutele, et igal lapsel oleks võimalik enda sünnipäevaks juba iganenud kummibatuudi asemel rentida elektriautod !