Renditavad seadmedMercedes GLC 63S 4x4 AMG
See Mercedes on iga lapse lemmik, auto sõidab väga sujuvalt, näeb välja eriti stiilne ja tänu oma pärlitega värvile särab juba kaugelt silma. Sõidukit veavad edasi 4x45W mootorid. Autot on võimalik ümber lülitada 2x2 ja 4x4 vahel. Sõdab väga edukalt ka konarlikumal maastikul. Kandevõime 35kg ja mõõtudelt mahutab kuni 6 aastase lapse. Kõik võimalikud mugavused alates EVA rehvidest ja pehmest istmest on olemas !
JEEP Sandy 4x4
Tegemist on väga vastupidava ja võimsa masinaga mis suudab vabalt liikuda ka künklikumal maastikul. Autol on 4x45W mootorid, amordid sõidumugavuse tagamiseks, mahutab 2 väiksemat last, kõrgus maapinnast on 14cm ja kandevõime on 40kg. Selle sõidukiga saab eduliselt sõita ka keskmist kasvu 7 aastane laps.
Bentley EXP
See väiksemat mõõtu uhke Bentley on vahva lisa suuremate sekka. See sõiduk on ideaalne sõitmiseks kuni 4 aastasele lapsele. Sõitu alustab nii edasi kui ka tagurpidi sujuvalt. Sõidukil on mugavuse tagamiseks EVA rehvid, kunstnahast iste koos 3-punkti turvavööga ning lõbusat meloodiat mängib autoraadio millega saab ühendada ka enda muusika. Auto kandevõime on 30kg !
Pedaalidega kart "F1 PUNANE"
See vahva kart on suurepärane meelelahutus suurematele lastele. Kardiga saab kenasti sõita laps alates 6.eluaastast. Sõidukil on hea haarduvusega õhkrehvid, käiguvahetuse süsteem mille abil saab sõita edasi, tagasi ja ka vabal käigul veereda. Kardil on mugav iste ning hea pidurdus süsteem. Kandevõime kuni 50kg !
Pedaalidega poni "MyPony"
See poni on laste seas suur atraktsioon hetkest kui see välja ilmub. Tegu on tõesti pilkupüüdva sõidukiga. See poni liigub edasi pedaalidele vajutades. Liikumine on väga sujuv ning imiteerib väga ratsutamist. Poni on käega väga pehme katsuda. Selle sõiduki kandevõime on 25kg ning sobib lastele 3-6 aastat.
Tähelepanu: Poni liigub vaid tasasel kõvakattega pinnal !
Maserati tõukeauto
See Maserati tõukeauto sobib hästi  meelelahutuseks väiksematele lastele. Autol on rehvidel kummiribad mis teeb sõitmise ka kivil vaiksemaks. Auto all, taga on ümberkukkumise kaitse, istme all panipaik ning roolilt saab kuulda vahvaid helisid. 


RollyToys traktor
See vahva traktor on väikeste poiste lemmik. Traktori rehvid on kaetud keskelt kummiribaga, et sõit oleks vaiksem. Kapoti all on olemas pisikene panipaik kõige tähtsama peitmiseks ning roolilt saab toredalt lasta signaali !

LIIKLUSKOMPLEKT
Selle ägeda liikluskomplektiga võid enda hoovist või aiast teha tõelise liikluslinna. Komplekti kuulub 5 märki, töötav valgusfoor (automaatne ja manuaalne) ning 12 koonust. Täiesti piisav, et panna lapsed tundma nagu nad oleksid päris liikluses. Julgustab lapsi kasutama kujutlusvõimet ning pakub palju lõbu.