Renditavad seadmed


Siit leiate meilt renditavate seadmete valiku koos abistava kirjeldusega. Küsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust ning aitame leida teie vajadustele kõige paremini vastavad masinad! Meiega saab ühendust kasutades paremal nurgas olevat chati-nuppu, facebookis, e-maili või telefoni teel.
NB! Kõiki seadmeid (välja arvatud ATV) on võimalik kasutada ka siseruumides!

Mercedes G63 AMG
Uhke Mercedese G-klassi auto pakub tõeliselt vinge sõiduelamuse! Autol on LED esituled, uhke helisüsteem, kaks eraldi istet turvavöödega, 4x4 vedu ning kiirus kuni 8km/h! Mugava sõidu tagavad neli 24v mootorit. 
Auto mahutab väga mugavalt istuma kaks väikest last, mugavalt ühe suurema ja väiksema lapse või siis ühe suure lapse!
Kandevõime on lausa 60kg! Soovituslik vanus on kuni 7 aastat.
Autol on kaasas pult, millega saab last sõidutada või eemalt abistada!


BMW X6M
Luksuslik sportliku välimusega BMW maastur püüab kõikide tähelepanu! Sellel kahe kohalisel autol on mugavad turvavöödega nahast istmed, LED tuled ja võimsad 120w mootorid, mis jõuavad autot vedada ka keerulisemal maastikul. Auto on eriti lai, lausa 101cm ning mahutab mugavalt istuma kaks väiksemat last või ühe suurema.   
Auto kandevõime on 40kg! Soovituslik lapse vanus kuni 6 aastat.
Autol on kaasas pult, millega on võimalik last sõidutada või eemalt abistada!
Ford Raptor
See jeep on iga lapse unistus! Autol on 2x45W mootorid ja tagumised amordid, mis tagavad sujuva sõiduelamuse ka künklikumal pinnasel. Istmele mahub istuma 2 väiksemat või 1 suurem laps. Auto uksed avanevad nagu päris autol väljastpoolt nupust. Lisaks on avatav kapott ning taga asuv allaklapitav luuk.  Autol on ka uhked LED-tuled, pehme kunstnahast turvavööga iste ning raadio, mis mängib muusikat.
Auto kandevõime on kuni 30kg! Lapse soovituslik vanus on kuni 7 aastat.
Autoga on kaasas pult, millega saab vajadusel last eemalt abistada!


Audi RS5
Pilkupüüdev Audi erineb meie teistest autodest uhkete lisade poolest: sinised LED-tuled rehvides, varikatus ning liigutatav tool, et oleks mugav sõita nii päris pisikestel kui suurematel lastel. Lisaks on autol täiskumm rattad, mis ei kolise kivil ega riku põrandat sisetingimustes, "soft start", raadio ja 3 kiirust vahemikus 3-6km/h.
Kandevõime 30kg, soovituslikult sobilik kuni 5 aastasele lapsele.
Autoga on kaasas pult, millega saab last sõitmisel abistada!Mercedes C63 AMG
See silmapaistev kauni läikega sinine Mercedes on pisipiigade seas eriline favoriit! Märkamata ei jää see muidugi ka väikestel härradel. Autol on "soft start", täiskummist rattad, mis ei kolise kivil ega kriibi põrandat, 5-punkti turvarihmadega kunstnahast iste, LED-tuled ning raadio.
Auto kandevõime on kuni 30kg! Soovituslik vanus on kuni 6 aastat.
Kaasas on pult, millega on võimalik last sõidutada või lapse sõitu eemalt abistada.


Bentley EXP
Väiksemat mõõtu uhke Bentley on vahva lisa suuremate sekka. See sõiduk on ideaalne sõitmiseks kuni 4-aastasele lapsele. Auto alustab sujuvalt sõitu nii edaspidi kui ka tagurpidi. Sõidukil on mugavuse tagamiseks EVA rehvid, kunstnahast iste koos 3-punkti turvavööga ning lõbusat meloodiat mängib autoraadio, millega saab ühendada ka enda muusika.
Auto kandevõime on 30kg ning autol on kaasas pult, millega eemalt last vajadusel abistada või sõidutada!


Mercedes Maybach G650
See efektse väljanägemisega maastur on tõeline pilgupüüdja! Autol on turvavööga täisnahast iste, täiskummist rattad, mis ei kolise kivil ega kriibi põrandat, "soft start", raadio, 3 kiirust vahemikus 3-6km/h ja taga panipaik.
Auto kandevõime on kuni 30kg! Lapse soovituslik vanus on kuni 5 aastat.
Kaasas pult, millega autot eemalt juhtida.

BMW X6
Tegemist on vanema mudeliga, millel puudub "soft start" ehk sujuv sõitma hakkamine., kuid sellegipoolest püüab auto oma uhke välimuse ja väleda liikumisega kõikide pilgud!
Auto kandevõime on kuni 30kg! Lapse soovituslik vanus kuni 3-6 aastat.
Autol PUUDUB pult!


Aprilia Tuono
See pilkupüüdev mootorratas on laste seas suur lemmik! Tegemist on Aprilia Tuono väikese koopiaga, millel on kaks kiirust, pehme iste ning muusikamoodul, kust kuuleb vahvaid meloodiaid.
Ratta kandevõime on 30kg! Sobilik 3-6 aastastele! Mootorrattal puudub pult!
Kaasa tuleb kiiver ja ägedad kindad!


ATV Tiger 800W 36v
See ATV pakub lastele vinge sõiduelamuse!
ATV'l on lapse käe jaoks mugavad pidurihoovad, täisgaasi hoob. Ketil ja pidurikettal on turvalisuse tagamiseks plastikkaitse.
Kolm kiirust: 7/12/25 km/h.
Sõiduaeg umbes 2h!
Kandevõime on kuni 60kg, soovituslik kaal 40kg!
Kaasa tuleb kiiver, mis sobib peaümbermõõdule kuni 53cm.


Pedaalidega mehaaniline poni "MyPony"
See poni on laste seas suur hitt hetkest, kui ta välja ilmub! Tegu on tõesti pilkupüüdva sõidukiga. See poni liigub edasi pedaalidele vajutades. Liikumine on väga sujuv ning imiteerib ratsutamist. Poni on käega  pehme katsuda. MyPony kandevõime on 25kg ning sobib lastele 3-6 aastat.
Tähelepanu: Poni liigub vaid tasasel kõvakattega pinnal!Liiklusmärkide komplekt
Selle ägeda liikluskomplektiga võid enda hoovist või aiast teha tõelise liikluslinna! Komplekti kuulub 5 märki, töötav valgusfoor (automaatne ja manuaalne) ning 12 koonust. Täiesti piisav, et panna lapsi tundma nagu oleksid nad päris liikluses. Julgustab lapsi kasutama kujutlusvõimet ning pakub palju lõbu.


Maserati tõukeauto
Maserati tõukeauto sobib hästi meelelahutuseks väiksematele lastele. Autol on rehvidel kummiribad, mis teeb sõitmise isegi kivisel pinnal vaiksemaks. Auto taga all on ümberkukkumise kaitse, istme all panipaik ning roolilt saab kuulda vahvaid helisid.
RollyToys traktor / tõukeauto
See vahva traktor on väikeste poiste lemmik! Traktori rehvid on kaetud keskelt kummiribaga, et sõit oleks vaiksem. Kapoti all on olemas pisike panipaik kõige tähtsama peitmiseks ning roolilt saab toredalt signaali lasta!